1

Program

Zpět na přehled všech umělců

Geisslers Hofcomoedianten

Grandiózní, Energické, Inteligentní, Smyslně Svůdné, Laskavé, Empatické, Rytmické, Strhující, Hravé, Okázalé, Fantastické, Komediální. Takové je divadlo, které vám hrajeme už dvacet let!
Jsme nezávislý divadelní soubor, jenž ve své tvorbě propojuje staré tradice s živým, současným divadlem. K barokní inspiraci přistupujeme s autorskou svobodou, mísíme původní s novým, vzletné s přízemním, činohru, zpěvohru, loutkohru i tanec – tak, aby to nás (a tudíž i vás) bavilo.
Let’s baROCK! – to je asi nejlepší popis naší divadelní tvorby. V našich inscenacích totiž propojujeme moderní umění se starým, komické s tragickým, vznešené s přízemním. To, o co se už 20 let snažíme, je představovat divákům moderní, komediální, vizuálně působivé a velmi hudební divadlo. Když říkáme, že propojujeme moderní umění se starým, tím starým máme na mysli umění barokní. Nevyděste se, nechceme jezdit na mrtvém koni a dělat historické rekonstrukce v barokních parukách a róbách. Barokem se inspirujeme, hledáme v něm to, co je aktuální pro dnešní dobu. A věřte, že baroko má s dneškem mnoho společného! Nevěříte?

 

V rámci oslav dvaceti let existence Geisslers Hofcomoedianten se soubor festivalovým divákům představí hned se čtyřmi svými inscenacemi.

 
 Místo působení: Praha
https://geisslers.cz/

Představení

Dostávejte důležité novinky jako první