1

Program

Zpět na přehled všech umělců

V jednom lese, v jednom domku & Malý, hubený a jednooký

30 + 30 min / divadlo / pro rodiny s dětmi

V jednom lese, v jednom domku je originální a velmi ironická interpretace čtyř pohádek (Červená Karkulka, Smolíček Pacholíček, Perníková chaloupka, Budulínek). K čemu asi dospěje výchova dítěte, je-li rodič jelen? Jak to, že matka pustí vlastní dceru za babičkou přes hluboký les? Proč babička s dědečkem nechávají Budulínka celé dny doma samotného? To se dozvíte v moderní úpravě klasických pohádek pro potenciální rodiče a jejich eventuální děti.

 

Malý, hubený a jednooký je veselý příběh o hledání ženicha, ve kterém se setkáme se známými pohádkovými bytostmi… po letech. Postarší princezna se vydává do světa, aby si našla manžela a zároveň nástupce svého otce, pana krále. Cestou potkává zestárlé pohádkové bytosti, které se jí snaží pomoci, ale své kouzelné schopnosti léty pozbyly. Pomůže princezně najít jejího budoucího partnera zchudlý kouzelný dědeček, bezzubý drak, revmatická ježibaba nebo snad Kašpárek? To se dozvíte v představení, které získalo cenu poroty na 68. Loutkářské Chrudimi a rozesmává publikum napříč generacemi. Pro diváky od 6 let.

 

Autor/Author: Rudolf Hancvencl, Režie/Directed by: Rudolf Hancvencl, DramaturgieDramaturgy: Ivana Hancvenclová, Scéna/Stage design: Ivana Hancvenclová, Hraje/Cast: Rudolf Hancvencl

www.rudahancvencl.cz

Dostávejte důležité novinky jako první