1

Program

Zpět na přehled všech umělců

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/system-animato.php/mod/classes/dataimporter.php on line 39

Letkyně | Happy Hour

90 min / pódiová produkce / performance

18:00

27/6/2020

Do programu

18.00 

Holektiv: Letkyně

Autor: Holektiv
Režie: kolektiv

Pojďte si spolu s Holektivem plnit sny o létání a zkusit, jaké je to ztratit hlavu v oblacích! Tři odhodlané letkyně sestrojí své letadlo a vy jistě uvěříte, že vzlétne! Pouliční představení, ve kterém zažijete atmosféru prvních aeroplánů.

 

18.45 
Squadra Sua: Happy Hour

Námět a režie: Squadra Sua
Hrají: Lukáš Houdek, Robert Janč, Roman Horák
Scéna a kostýmy: Marjetka Kürner Kalous
Hudba: Jan Šikl

 

Pouliční představení na způsob grotesky marinované v klauniádě.



Host přijde do restaurace, usedne k prostřenému stolu, objedná si jídlo, které mu kuchaři připraví a číšníci donesou. Co by se mohlo pokazit na tak jednoduchém receptu? ... COKOLI! Tři klauni, kteří se pouhým mávnutím lítaček vedoucích do kuchyně proměňují z číšníků na kuchaře a zpátky ve víru nehod, přešlapů a zakopnutí.
Vítejte v Happy Hour restauraci a vychutnejte si all you can(‘t) eat.

 

LETOS JINAK

Mimořádný ročník festivalu Divadlo evropských regionů a Open Air Program s podtitulem LETOS JINAK se odehraje na parkovišti Flošna a v letním kině Širák.

Hlavní program na Flošně je po všechny tři dny rozdělen do tří večerních programových bloků se začátky v 18.00, ve 20.30 a ve 23.00 (so 23.30). 

 

S radostí vám oznamujeme, že díky postupnému uvolňování hygienických opatření můžeme i program na parkovišti Flošna nakonec realizovat verzi v klasickém divadelním uspořádání s diváky v hledišti na místo původně plánované drive-in verze.

Dostávejte důležité novinky jako první