1

Pondělní festivalové tipy

DNEŠNÍM DNEM UZAVÍRÁME PRVNÍ POLOVINU FESTIVALOVÉHO POBYTU PLNÉHO REGENERACE, TAK STRČTE NOHY DO BOT A HURÁ NA FESTIVAL.

TIPY NA DNEŠNÍ DEN

Čtvrtý festivalový den, čtvrtá festivalová doporučení — jestli byste se měli dneska něčím kulturně zregenerovat, tak tímhle ↓↓

What the f**k is going on?
What the f**k is going on? je inscenace o přátelství, mládí, internetu a depresi. O rodině, jídle a vlivu sociálních sítí. Mohu sdílet své myšlenky, své nápady, fotky sama sebe s celým světem. Mohu všem říct, jak se cítím… Ale co když je mi na nic? Představení vzniklo v koprodukci s Divadlem Brageteatret v Norsku.

Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech. 

Špatné zprávy
Rozverná revue plná neradostných příběhů na téma nespravedlnosti, nešťastné lásky, nesvornosti v rodině či bezvýchodnosti před tváří Boží. Příběhy biblického Jóba, Franze Kafky, Oscara Wilda, japonských válečných zločinců, bezdomovců, otce a postiženého dítěte či vrahů George Floyda spojuje jedno – prostě neměli štěstí. To nevadí, protože kdo dnes může skutečně říct, že štěstí měl?

Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech.

Ruka je osamělý lovec
Tři herecké grácie, tři ženy, matky, rebelky, pixely na obrazovce. Prostě tři ženská těla. Ale čí je ta zvídavá ruka? Snad ne nějakého muže!? Kam až jí dovolíme sáhnout? A měly bychom jí to vůbec dovolovat? Situacemi, které potkají každou, se probíjejí po svém. Zábavný a poučný quasi-autobiografický kabaret s množstvím odvážných čísel, které všechny dívky i ženy minimálně jednou za život musí podstoupit.

Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech.

den4_finaloprava

SPECIÁLNÍ DOPORUČENÍ OD NÁS PRO VÁS

Festivalová setkání! Zítra v úterý 28/6 proběhne Den s Deníkem N. S novináři Petrou Procházkovou, Petrem Koubským a dalšími osobnostmi kulturní sféry se bude hovořit o současných událostech na Ukrajině s důrazem na úlohu kultury jak ve vztahu k probíhající ruské agresi, tak v budoucí obnově země. Přijďte se vzdělat, polemizovat, debatovat! 

VIDEO

Praktické info o festivalu! Infocentrum jako středobod festivalových informací, vstupenky, katalog, Hadrián, merch nebo změny v programu — to vše a ještě mnohem víc vám níže představí vedoucí produkce kontrapunktu Andrea Moličová.  ↓↓

Festival Regiony - DEN 04 (Obecn informace o festivalu)

JAZYKOLAM PRO DNEŠNÍ DEN

Letošní téma je samo o sobě slovní hříčkou, nemyslíte? Pro zpestření vám posíláme jazykolam pro dnešní den vztahující se k Regionům.

Strč generaci skrz regeneraci.
Strč regeneraci skrz generaci.

Get important news first