1

Nedělní festivalové tipy

RŮST, ROZVOJ, REGENERACE (KULTURY I KULTUROU) — V TOMTO DUCHU SE NESE NEJEN DNEŠNÍ DEN, ALE I CELÝ FESTIVAL. PŘIJĎTE SI S NÁMI UŽÍT NEDĚLI A ZREGENEROVAT SE PŘED NÁSTUPEM DO NOVÉHO PRACOVNÍHO TÝDNE.

TIPY NA DNEŠNÍ DEN

Třetí festivalový den, třetí festivalová doporučení — jestli byste se měli dneska něčím kulturně zregenerovat, tak tímhle ↓↓

Expedice: má láska!
Inscenace vychází z knihy Expedice: Můj milostný příběh švédské autorky Bey Uusmy. Vydává se po stopách historické události, kdy se tříčlenná pionýrská expedice inženýra Andréého z roku 1897 neúspěšně pokusila dobýt severní pól s pomocí horkovzdušného balónu. Tvůrcům inscenace se příběh stal inspirací pro vznik konceptu založeného na výrazné vizualitě kombinující prvky klauniády s obrazivostí loutkového a objektového divadla.
Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech.
Tři sestry
Jeden z nejhranějších titulů moderního dramatu sleduje osudy čtyř sourozenců Prozorovových, žijících po smrti otce v rodinném sídle typického maloměsta. Všichni touží po návratu z provincie do centra — do Moskvy, města, odkud pocházejí. Hra o složitosti umění žít, o (ne)schopnosti být šťasten kdekoli, kdykoli, za jakýchkoli okolností v podání Slováckého divadla.
Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech. 
3_den10
Jedem s medem!
Tři příběhy o činech děsivých i bohumilých a jedné spravedlnosti. Potulní komedianti a divadlo s velkými dřevěnými marionetami na voze. Třídílná pouliční inscenace na motivy kukských soch Ctností a Neřestí a dalších od Matyáše Bernarda Brauna.
Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech.
VIDEO
Děti! Níže vám přinášíme video tipy na program pro nejmenší návštěvníky festivalu. Herec Divadla Drak Šimon Dohnálek bude vaším video průvodcem pro dnešní den. ↓↓
Festival Regiony - DEN 03

JAZYKOLAM PRO DNEŠNÍ DEN

Letošní téma je samo o sobě slovní hříčkou, nemyslíte? Pro zpestření vám posíláme jazykolam pro dnešní den vztahující se k Regionům.

Od roli ku roli herec zdegenerované generace zregenerovaným nábojem zbrojí.

Dostávejte důležité novinky jako první