0

Čtvrteční festivalové tipy

LETOŠNÍ TÉMA V SOBĚ UKRÝVÁ JEŠTĚ JEDNO SLOVÍČKO, KTERÉ NÁS PROVÁZÍ NEJEN OSMIDENNÍM FESTIVALEM — (RE)GENERACE. KULTURA SVOU VŠESTRANNOSTÍ A OTEVŘENOSTÍ VYTVÁŘÍ MOSTY MEZI GENERACEMI A MY JSME RÁDI, ŽE SE NA STAVBĚ ONĚCH MOSTŮ PODÍLÍTE SPOLU S NÁMI. DNEŠNÍ DEN PATŘÍ TĚM NEJMENŠÍM DIVÁKŮM. A CO MŮŽE BÝT LEPŠÍ ODMĚNOU ZA VYSVĚDČENÍ NEŽ DIVADLO?

TIPY NA DNEŠNÍ DEN
Sedmý festivalový den, sedmá festivalová doporučení — jestli byste se měli dneska něčím kulturně zregenerovat, tak tímhle ↓↓

Tři ženy a zamilovaný lovec
Podezřele současná hra z roku 1730 k výročí narození významného barokního malíře Petra Brandla. „Není malíře od Rýna na východ slavnějšího nežli já. Ve střídmosti ať žijí ti, kterým Bůh nedal schopnost se radovat.“ Příběh muže, který mohl mít vše, kdyby…
Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech.
Suitcaseboarding
Suitcaseboarding je venkovní představení věnované všem cestovatelům, kteří už rok čekají na svou příležitost. Kufr jim byl, je a bude nejvřelejším partnerem. Znenadání se však dlouhé chvíle na cestách vytratily, avšak touha je zažívat, je o to silnější. Obsese svým zavazadlem a chuť tyto chvíle sdílet je to, co spojuje naši partu „suitcasáků“, která přijede za vámi.
Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech. 
Otisky
Ivana je herečka. Hned po škole dostala v Olomouci své první divadelní angažmá, žije a pracuje tu dodnes. Viktor je herec. Vyrůstal v Olomouci, pak odešel studovat herectví do jiného města. Štěpán je režisér narozený v Olomouci. Teď se tam vrací, aby zde připravil nové představení o Ivaně, Viktorovi a Olomouci. Autorská inscenace o hledání stop, které ve městě zůstávají po více či méně vzdálených událostech. Vstupenky jsou stále k zakoupení online nebo na prodejních festivalových místech.
7_DEN-TIP

VIDEO
V dnešním dílu o tom, jak se na Regionech snažíme k přírodě přistupovat s respektem. Průvodcem vám bude ředitelka neziskovky kontrapunkt & jedna ze tří ředitelů festivalu Regiony Barbora Hodonická ↓↓

Festival Regiony - DEN 07 (Ekologie)

JAZYKOLAM PRO DNEŠNÍ DEN
Letošní téma je samo o sobě slovní hříčkou, nemyslíte? Pro zpestření vám posíláme jazykolam pro dnešní den vztahující se k Regionům.

Pan zdegenerovaný s paní zdegenerovanou a se svými zdegeneráčaty kráčeli do ruchu kulturní regenerace pro své kulturní zregenerování na Regionech. 

Dostávejte důležité novinky jako první